SHAREit

Dosya Paylaşım Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.75
  • Version 3.7.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Softonic
Bluetooth dan 10 kat daha hızlı dosya paylaşmak artık mümkün.

SHAREit, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar üzerinde kullanabileceğimiz işlevsel bir veri ve dosya transfer aracı olarak dikkatlerimizi çekti. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu SHAREit Lenovo tarafından özel olarak geliştirildi ve Windows sürümüne ek olarak mobil işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Uygulamanın temel amacı ofis çalışanlarının ve aynı ortamda faaliyet gösteren kişi kurum ve kuruluşların, bu program (SHAREit) sayesinde format farkı gözetmeksizin veri paylaşabilmesine olanak sağlamaktır. Paylaşabileceğimiz içerikler ve öğeler arasında videolar, resimler, ses dosyaları, rehber bilgileri ve hatta uygulamalar mevcut. Elbette tüm dosya aktarım işlemleri gönderilen öğelerin boyutuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Fakat Lenovo programı mümkün olduğunca hızlı çalışacak şekilde optimize etmiş ve bu program ile gönderebileceğimiz dosyaların boyutunu  en fazla 100 gb olarak sınırlamış. Bana kalırsa fazlasıyla tatmin edici bir rakam.

Programa ilk girdiğimizde karşımıza son derece şık ve sade bir ara yüz çıkıyor. Bize sunulan tüm işlemleri kafa karıştırmadan yalın bir şekilde konumlandırmışlar. Bu sayede aradığımızı bulmakta pek zorluk çekmiyoruz. Her seviyeden kullanıcı SHAREit'i hiçbir sorun yaşamadan kullanabilir. Uygulama deneyiminizi bir basamak yukarı taşımak istiyorsanız kullandığınız mobil platforma uyumlu sürümünü de yine sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Sonuç olarak Veri transfer etmek gündelik yaşantınızın önemli bir parçasıysa ve bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz faydalı bir yazılım arıyorsanız SHAREit sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Daha Fazla Göster
SHAREit indir
DİĞER SÜRÜMLER